| Prague

Volná pracovní pozice na Norském velvyslanectví v Praze

Embassy
Norwegian Embassy in Prague

Jste komunikativní a máte chuť zapojit se do zajímavé a různorodé činnosti velvyslanectví? Jste efektivní, máte organizační schopnosti a baví Vás pracovat na různých úkolech současně? Ovládáte cizí jazyky?

Pak možná hledáme právě Vás!
Nabízíme volnou pracovní pozici asistenta/asistentky velvyslance.
Jedná se o časově omezený zástup za rodičovskou dovolenou na plný úvazek.

Náplň práce

  • odpovědnost za kalendář velvyslance a všechny náležitosti týkající se jeho schůzek, reprezentace a cest
  • správa sociálních médií a webových stránek velvyslanectví
  • správa databáze kontaktů velvyslanectví
  • psaní dopisů a nót
  • překlady a tlumočení
  • různé další úkoly dle potřeby
  • jiné úlohy v závislosti na kvalifikaci

Požadujeme

  •  vysokoškolské vzdělání, případně relevantní pracovní zkušenost, která může chybějící formální vzdělání kompenzovat
  • znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího a velmi dobrou ústní i písemnou znalost angličtiny. Znalost norštiny nebo jiného skandinávského jazyka je výhodou.
  • zájem o veřejné dění a dobrou znalost organizace české státní správy a občanské společnosti
  • schopnost pracovat ve vysokém tempu na různých úkolech najednou
  • iniciativní přístup k řešení úkolů, dobré organizační schopnosti
  • schopnost dobře vycházet s ostatními, být komunikativní a vstřícný
  • zájem přispívat k rozvoji dobrého pracovního prostředí

Nabízíme

  • zajímavou pracovní náplň a úzkou spolupráci s ostatními zaměstnanci velvyslanectví
  • neformální a přátelské pracovní prostředí
  • dobré pracovní a platové podmínky
  • smlouvu na dobu učtitou od 1. června 2019 do 31. července 2020 s možností prodloužení

Pro bližší informace kontaktujte tajemnici velvyslanectví, paní Janiche Berseth, na adrese emb.prague@mfa.no nebo telefonu 257 111 500.

Žádost o zaměstnání prosím zašlete do 28. dubna 2019 na adresu emb.prague@mfa.no. Motivační dopis by měl být česky, životopis a reference mohou být v češtině, angličtině nebo norštině. Předmět: Søknad vikariat